Недавні записи
- Реалізація урядового експериментального проекту з переходу від військової служби до цивільного життя 19.12.2024
- Огляд-прогноз курсу гривні щодо ключових валют від аналітиків КИТ Group 16.12.2024
- Для повоєнної відбудови України знадобляться вогнезахисні матеріали на суму близько 1 млрд грн – Костянтин Калафат, директор Ковлар Груп 10.12.2024
- Посольство Киргизстану в Києві організувало захід для дітей 06.12.2024
- Економіка України та світу: аналіз від Experts Club 04.12.2024
Нардепи пропонують до принципів держполітики у сфері нацбезпеки зарахувати збереження культурної спадщини України
Київ. 2 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Народні депутати пропонують збереження культурної спадщини України та національної пам’яті українського народу зарахувати до засад державної політики у сфері національної безпеки та оборони, повідомила заступниця парламентського комітету з питань інформаційної політики Євгенія Кравчук (фракція “Слуга народу”).
“Нацбезпека – це і про культуру. З колегами-депутатами зареєструвала законопроєкт “Про внесення змін до Закону України “Про національну безпеку України” щодо збереження культурної спадщини України та національної пам’яті” №9071, розроблений спільно з Олександром Ткаченком (міністр культури – ІФ-У) і Мміністерством культури та інформаційної політики”, – написала Кравчук у фейсбуці в четвер.
За її словами, автори законопроєкту пропонують зарахувати до засад державної політики у сферах національної безпеки та оборони принцип збереження культурної спадщини України та національної пам’яті українського народу як головних елементів формування його ідентичності, консолідації та розвитку української нації.
“Постійні атаки на культурну спадщину є нападом на людей, їхні права і безпеку та, зрештою, елементом злочину геноциду. Саме тому зараз постало питання встановлення якісно іншого загальнонаціонального, пріоритетного позиціонування культурної спадщини”, – вважає Кравчук.
Джерело:https://www.facebook.com/yevheniya.khudzik/posts/pfbid02dU5gpiZFcQGjRKypoo3J5eEgzwDqA7VdqaNnbkXaViDEQqudYGrTsGUmZwJwESdl