Недавні записи
- Аналіз цін на овочі та фрукти в Україні у 2025 році 12.01.2025
- Аналіз будівельного ринку України у 2024 році – директор Rauta 10.01.2025
- У 2024 році Китай став найбільшим торговим партнером Сербії 07.01.2025
- Порівняння вартості ведення бізнесу на Балканах: аналіз і ключові висновки 05.01.2025
- Особливості податкової системи Нідерландів – короткий аналіз 28.12.2024
Facebook почала розвінчувати міфи про зміни клімату
У минулому році Facebook відкрила інформаційний центр, щоб надати користувачам соціальної мережі доступ до обґрунтованої з наукової точки зору інформації про зміни клімату. Інформаційний центр, присвячений кліматичним змінам, був відкритий після того, як компанія Facebook піддалася серйозній критиці з боку американських сенаторів за лазівку в її програмі перевірки фактів про клімат.
Тепер інформаційний вузол піддався переробці і став доступний в більшій кількості країн. Сьогодні Facebook оголосила, що з’явився новий розділ, в якому спростовуються помилкові твердження про зміни клімату. Особлива увага приділяється популярним міфам, наприклад, про те, що глобальне потепління не впливає на скорочення популяції білих ведмедів, а також хибним заявам про шкідливий вплив занадто великої кількості вуглекислого газу на рослини. В рамках проекту Facebook об’єдналася з експертами з Університету Джорджа Мейсона, Єльської програми з комунікацій в області зміни клімату та Кембриджського університету, щоб надати своїм користувачам тільки найточнішу і перевірену інформацію.
З сьогоднішнього дня доступ до інформаційного центру, присвяченого змінам клімату, отримають користувачі з Бельгії, Бразилії, Канади, Індії, Індонезії, Ірландії, Мексики, Нідерландів, Нігерії, Іспанії, Південної Африки та Тайвані. Він уже доступний в США, Франції, Німеччині та Великобританії. За словами Facebook, незабаром доступ до сервісу з’явиться і у жителів інших країн. Крім того, соціальна мережа тепер позначає повідомлення про зміни клімату для британських користувачів банером, який перенаправляє користувачів в інформаційний центр, присвячений клімату.
Нововведення знаменує собою чергову спробу Facebook позбутися дезінформації на платформі, подібно до того, як в минулому році компанія розвінчувала міфи про COVID-19.