Недавні записи
- Особливості податкової системи Нідерландів – короткий аналіз 28.12.2024
- Особливості податкової системи Франції на кінець 2024 року – стислий аналіз 28.12.2024
- Ціни на квартири в Сербії у 2025 році: нові реалії та перспективи 28.12.2024
- Реалізація урядового експериментального проекту з переходу від військової служби до цивільного життя 19.12.2024
- Огляд-прогноз курсу гривні щодо ключових валют від аналітиків КИТ Group 16.12.2024
Адміністрація Байдена попросила суди відхилити позови по TikTok
Стало відомо, що адміністрація президента США Джозефа Байдена (Joseph Biden) звернулася до двох федеральних апеляційних судів з проханням відхилити позови Міністерства юстиції, яке заперечує правомірність тимчасової відміни заборони колишнього президента Дональда Трампа (Donald Trump) на скачування програми TikTok. Про це пише інформаційне агентство Reuters з посиланням на власні джерела.
Минулого місяця Байден підписав виконавчий указ, який скасовує обмеження на роботу соціальної мережі TikTok, месенджера WeChat і деяких інших китайських сервісів, які були введені в минулому році адміністрацією Трампа. Раніше Міністерство торгівлі офіційно відкликало затверджені раніше заборони, спрямовані на обмеження транзакцій в додатках TikTok і WeChat, які належать китайським компаніям ByteDance і Tencent відповідно. Указ Байдена також скасував ще ряд обмежень, які були раніше введені Трампом проти восьми китайських додатків, в тому числі Alipay від Ant Group, QQ Wallet і WeChat Pay від Tencent.
Під час президентства Дональда Трампа Міністерство торгівлі прагнуло заборонити проведення транзакцій через WeChat, що фактично унеможливило б використання програми в США. Пізніше відомство мало намір ввести аналогічні обмеження проти соцмережі TikTok. Одне з підписаних Байденом розпоряджень наказує Міністерству торгівлі відстежувати діяльність популярних додатків на зразок TikTok, які можуть загрожувати національній безпеці США і, які контролюються компаніями з інших країн.
«ТікТок» (англ. TikTok) – сервіс для створення і перегляду коротких відео, що належить пекінській компанії «ByteDance». Запущена влітку 2018 року міжнародна версія є провідною для коротких відео в Китаї і стає все більш популярною в інших країнах, ставши одним з найбільш швидкозростаючих і скачуваних додатків.
У Китаї відомий як «Доуінь». «TikTok» і «Доуінь» є по суті одним і тим же додатком, проте вони працюють на окремих серверах відповідно до чинних в Китаї цензурних обмежень. Представництва «TikTok» знаходяться в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Москві, Берліні, Дубаї, Мумбаї, Джакарті, Сеулі і Токіо.