Недавні записи
- Експерт проаналізував перспективи видобутку корисних копалин в Україні після підписання угоди зі США 11.05.2025
- Ставлення українців до Великої Британії: високий рівень довіри і вдячності — результати соцопитування 11.05.2025
- Ставлення українців до Мексики: переважає нейтралітет, але позитиву більше, ніж негативу 11.05.2025
- Медична група ADONIS відкрила ендокринологічний центр у столиці України 11.05.2025
- ТПП: релокація бізнесу стала викликом і можливістю — президент ТПП України Чижиков 06.05.2025
В Україні з'явиться перша освітня онлайн-платформа для фахівців, які працюють із людьми, що втратили кінцівки
Київ. 6 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – В Україні з’явиться перша освітня онлайн-платформа Protez Hub для фахівців, які працюють із людьми, що втратили кінцівки через війну.
Як повідомляють у пресрелізі Protez Hub, основним завданням ресурсу буде поліпшення розуміння процесу реабілітації осіб з ампутацією кінцівки від моменту травми до моменту ефективного користування протезом.
Проєкт реалізовано за підтримки гуманітарної ініціативи групи “Метінвест”.
“Ми прагнули створити цікаві, корисні та послідовні онлайн-курси, які допомогли б усім учасникам процесу відновлення осіб з ампутованими кінцівками зрозуміти, на що слід звертати увагу на кожному етапі. Онлайн-платформа дасть змогу кожному вітчизняному фахівцеві, який має справу з ампутаціями кінцівок, отримати системне розуміння всіх процесів реабілітації та застосувати знання на практиці”, – наводять у пресрелізі слова гендиректора групи “Метінвест” і засновника ініціативи “Рятуємо життя” Юрія Риженкова.
У пресрелізі уточнюється, що платформа міститиме п’ять курсів на теми догляду, реабілітації, протезування, психологічних аспектів травми, що призвела до ампутації однієї або більше кінцівок.
Тут будуть представлені відеолекції українською мовою в логічній послідовності на актуальні теми: підготовка до протезування кінцівки, визначення потреб і можливостей, тренування з протезом та інші.
Крім лекцій, фахівці зможуть завантажити та використовувати на практиці рекомендації, опитувальники, шкали, програми та інші представлені на платформі матеріали.