Недавні записи
- ТОП-5 англійських фраз для small talk, щоб не мовчати в компанії 12.03.2025
- Чому ваш рівень англійської не покращується, навіть якщо ви вчите її роками 12.03.2025
- Металеві конструкції мають великий потенціал у проєктах відновлення – директор Rauta Озейчук 12.03.2025
- Найбільші виробники сталі у світі у 2024 році від Всесвітньої асоціації виробників сталі 12.03.2025
- Едуард Бураш організував передачу спецавтобусу для Нацгвардії 04.03.2025
Шмигаль під час розмови з представниками найбільшої фракції Європарламенту закликав використати всі інструменти для безпеки Запорізької АЕС та Каховської ГЕС
Київ. 28 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів розмову з представниками найбільшої фракції Європарламенту – Європейської народної партії на чолі з Манфредом Вебером та закликав використати всі інструменти для гарантування безпеки Запорізької АЕС та Каховської ГЕС.
“Обговорили подальші кроки європейської та євроатлантичної інтеграції України з представниками @EPPGroup на чолі з @ManfredWeber. Розповів про потреби відбудови та продовження децентралізації. Закликав використати всі інструменти для безпеки Запорізької АЕС та Каховської ГЕС”, – написав Шмигаль у твіттері в понеділок.
Джерело: https://twitter.com/Denys_Shmyhal/status/1630299874938822660