Недавні записи
- Особливості податкової системи Нідерландів – короткий аналіз 28.12.2024
- Особливості податкової системи Франції на кінець 2024 року – стислий аналіз 28.12.2024
- Ціни на квартири в Сербії у 2025 році: нові реалії та перспективи 28.12.2024
- Реалізація урядового експериментального проекту з переходу від військової служби до цивільного життя 19.12.2024
- Огляд-прогноз курсу гривні щодо ключових валют від аналітиків КИТ Group 16.12.2024
Шольц закликав покласти край німецькій залежності від енергоносіїв з РФ
Канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав якомога швидше покласти край німецькій залежності від імпорту російської нафти, газу та вугілля.
Він також заявив, що європейські санкції проти Росії мають бути не короткостроковими, а розрахованими на триваліший період.
“Європа разом зі своїми друзями ввела нечувані за своєю жорсткістю санкції щодо такої величезної країни. Видно, що вони діють. У рамках цього ми також думаємо про інструменти, які матимуть такий самий ефект на агресора, але водночас мали б мінімальні наслідки для економічного розвитку у нас”, – сказав Шольц на пресконференції у Берліні.
Президент Володимир Зеленський минулого тижня у зверненні до Бундестагу жорстко розкритикував керівництво Німеччини у потуранні Росії тим, що на перше місце поставили не людські життя, а економічні інтереси.
21 березня Володимир Зеленський також звернувся до німецького народу і закликав чинити тиск на владу, аби домогтися припинення економічної співпраці з Росією.
Багато хто на Заході висловлює невдоволення тим, що, попри розпочату Росією війну, європейські країни продовжують закуповувати в Росії вуглеводні, фінансуючи таким чином економіку РФ та її військову кампанію.
На сторінці проєкту Europe Beyond Coal встановлений лічильник, який показує, скільки грошей Євросоюз та кожна країна окремо спрямували на придбання російських енергоресурсів з початку бойових дій в Україні 24 лютого.
Ця сума наближається до позначки 18 млрд євро.
Офіційний канал: https://www.bbc.com/ukrainian/news-60739252