FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

ЗСУ затримали військовослужбовця російських збройних формувань на Донбасі, він підозрюється у скоєнні тяжкого злочину – Українська делегація в ТКГ

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Оперативна група Збройних сил України затримала військовослужбовця російських збройних формувань на Донбасі, якого підозрюють правоохоронні органи у здійсненні у 2010 році тяжкого злочину відповідно до статті 115 Кримінального кодексу України.

Затриманий громадянин – Косяк Андрій Валентинович, 1978 року народження. У нього було вилучено зброю та боєприпаси. Наразі тривають слідчі дії.

На фотографії військового квитка затриманого місцем народження значиться місто Алчевськ, Луганської області.

Як повідомляє Українська делегація у Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі, під час спільного засідання ТКГ (13 жовтня – ІФ) російські збройні формування вдалися до грубої провокації.

"Приблизно о 10:45 група озброєних осіб із пов’язками Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню (СЦКК) під прикриттям проведення робіт із розмінування здійснювала розвідку залишених позицій ЗСУ", – повідомляється на сторінці Української делегації в ТКГ у Facebook.

При цьому гарантії безпеки були надані українською стороною для проведення робіт із розмінування з чітким зазначенням маршрутів пересування та визначенням граничної точки висунення в сторону позицій ЗСУ, в рамках робіт із обладнання ділянки місцевості для відкриття з боку тимчасово окупованих територій КПВВ "Золоте".