Недавні записи
- У Львові жителя Києва засудили до 8 років позбавлення волі за розбещення неповнолітніх – прокуратура 30.03.2023
- У Німеччині відкрилося перше закордонне представництво Українського інституту 30.03.2023
- У Запорізькій області поліція задокументувала наслідки ворожих ударів: одна людина загинула, двоє поранені 30.03.2023
- Україна готова забрати депортованих українських дітей-сиріт на кордоні Росії з будь-якою країною ЄС – Верещук 30.03.2023
- Окрім архімандрита Авраамія до ПЦУ ніхто не перейшов, заявляють в УПЦ (МП) 30.03.2023
ЗС України за добу відбили близько 100 атак на 5 напрямках – Генштаб
Київ. 24 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За минулу добу українські військові відбили майже 100 атак противника на 5 напрямках східних областей України, повідомили в Генштабі.
“Російська федерація вже рік продовжує повномасштабну збройну агресію проти України. Основні зусилля зараз зосереджує на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках. Минулої доби наші захисники відбили близько 100 атак противника на зазначених напрямках”, – ідеться у зведенні на фейсбук-сторінці.
Авіація Сил оборони за добу завдала 17 ударів по районах зосередження окупантів, а також 4 удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів.
Підрозділи ракетних військ і артилерії вразили 3 райони зосередження живої сили противника, склад боєприпасів, склад паливно-мастильних матеріалів та один інший важливий об’єкт ворога.