FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

01
Квітень
2023

Зимовий наступ РФ в Україні провалився – британська розвідка

Київ. 1 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Зимовий наступ, розпочатий після призначення Валерія Герасимова командувачем російськими військами в Україні, провалився, констатується у звіті оборонної розвідки, опублікованому у твіттері Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в суботу вранці.

“11 січня 2023 року начальник Генерального штабу Росії генерал Валерій Герасимов прийняв особисте командування “спеціальною військовою операцією” в Україні. Робота Герасимова на цій посаді характеризувалася спробою почати загальний зимовий наступ з метою поширення російського контролю на весь Донбас. Через 80 днів стає дедалі очевиднішим, що цей проєкт провалився”, – йдеться у зведенні.

У британській розвідці зазначають, що на кількох ділянках фронту на Донбасі російські війська домоглися лише незначних успіхів ціною десятків тисяч жертв, здебільшого розтративши свою тимчасову перевагу в особовому складі, отриману в результаті осінньої часткової мобілізації.

“Існує реальна можливість того, що Герасимов розширює межі того, як далеко політичне керівництво Росії буде терпіти невдачі”, – наголошується в повідомленні.

Джерело: https://twitter.com/DefenceHQ/status/1642054869447049216