FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

Жовква обговорив із депутатами країн-учасниць United 4 Ukraine постачання важкого озброєння Україні та санкції проти РФ

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква провів зустріч із делегацією депутатів парламентів держав-членів Європейського Союзу та інших країн, що входять у неформальну міжнародну мережу "Об’єднані для України"(United 4 Ukraine), під час якої наголосив на необхідності отримання Україною важкого озброєння від міжнародних партнерів, що здатне зупинити окупаційні війська РФ.

"Чекаю, що учасники зустрічі допоможуть спрямувати й об’єднати зусилля парламентів держав-членів ЄС та інших держав для підтримки України в цьому питанні", – сказав Жовква під час зустрічі.

Як повідомляється на сайті глави держави, заступник керівника ОП наголосив, що потужний санкційний тиск світової спільноти на РФ, зокрема, очікуване впровадження вже шостого пакета санкцій ЄС, має позбавити його ресурсів для продовження бойових дій в Україні. "В цьому питанні для України також важливо зберегти єдність позицій країн Європейського Союзу", – сказав він.

Жовква високо оцінив експертну роль учасників мережі United 4 Ukraine у формуванні громадської думки у своїх країнах про поточну ситуацію в Україні та висловив сподівання, що вони й надалі будуть готові підтримувати нашу державу на шляху до зміцнення європейської безпеки та затвердження європейських цінностей.

Створена 22 березня 2022 року мережу United 4 Ukraine об’єднує понад 240 членів парламентів країн Європи, а також Канади, США та інших країн демократичного світу, залучених у координацію міжнародних ініціатив для спільної відповіді на воєнні дії РФ проти України.