FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Лютий
2022

Житель Франції випадково відключив інтернет у всьому місті

Чоловік із Франції випадково відключив доступ до інтернету всім мешканцям комуни Мессанж (департамент Ланди), поки намагався обмежити доступ своїх дітей до Мережі. Про це повідомило Національне агентство з радіочастот. Причиною стали придбані глушилки сигналу, заборонені в країні.

Житель міста вважав, що в період пандемії у його дітей з’явилася залежність від інтернету та соціальних мереж. Він виявив вирішення проблеми на одному з інтернет-форумів, де йому порекомендували придбати «глушники» зв’язку. Чоловік купив їх і став включати щоночі — з 12-ї ночі до 3-ї ранку. В результаті куплені подавлювачі сигналу обмежили роботу не тільки інтернету, але забезпечили збої в мобільному зв’язку. Ефект виявився настільки масштабним, що порушив зв’язок у сусідньому населеному пункті. Влада провела розслідування та вилучила обладнання.

У Франції заборонено використання глушників зв’язку. Наразі чоловікові загрожує штраф до 30 тисяч євро або арешт на строк до 6 місяців. Справу розгляне суд. Агентство вже склало протокол про порушення та стягнуло 450 євро на оплату відновлювальних робіт.