FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

12
Лютий
2022

Жінок у складних життєвих обставинах запрошують на навчання для набуття професійних навичок

9 лютого відбувся вебінар з основ фінансової грамотності для жінок, які зазнали домашнього насильства, вагітних і молодих матерів з дітьми. Організатором заходу став Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я».

Вебінар зібрав понад 60 учасниць. Його тренеркою стала кар’єрна радниця УФГЗ, технічна радниця ACTED, експертка з питань фінансової грамотності, започаткування власної справи та розвитку соціального підприємництва Яна Твереза.

Переглянути запис вебінару можна на YouTube-каналі HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні за посиланням.

Захід реалізований у межах Проєкту підтримки з метою посилення економічної спроможності жінок, які зазнали домашнього насильства та перебувають на реабілітації у Соціальній квартирі (притулку) для вагітних жінок і молодих матерів з дітьми у складних життєвих обставинах у м. Києві, який реалізується за підтримки Посольства Франції в Україні.

У межах проєкту у березні 2022 року також відбудеться навчання для жінок у складних життєвих обставинах для набуття професійних навичок у трьох сферах:

  • виготовлення кондитерських виробів;
  • манікюрна справа;
  • шиття.

Навчання складатимуться з теоретичної та практичної частин. Кожна учасниця візьме участь у щонайменше одному з трьох практичних тренінгів та отримає сертифікат за результатами тримісячного навчання.

Запрошуємо долучатися до навчання клієнток Центру «Право на здоров’я», Соціальної квартири для жінок з дітьми «Право на здоров’я», партнерських, громадських організацій, які опікуються жінками у складних життєвих обставинах!

З усіх питань, будь ласка, звертайтеся до менеджерки Денного центру «Право на здоров’я» Людмили Сабадаш за телефоном (093) 743 78 33 або на адресу [email protected].