FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Серпень
2021

Жертва сексуального насильства подала в суд на Нікі Мінаж і її чоловіка Кеннета Петті

На репершу Нікі Мінаж і її чоловіка Кеннета Петті подала в суд жінка, яку він намагався зґвалтувати в 1994 році.

Жінка, якій зараз 43 роки, подала в суд, стверджуючи, що пара переслідувала її, щоб змусити її відкликати свої претензії, повідомляють американські ЗМІ.

Петті відсидів чотири з половиною роки у в’язниці після того, як визнав себе винним у спробі зґвалтування тодішнього підлітка.

У минулому році його заарештували за те, що він не зареєструвався як сексуальний злочинець.

У позові, поданому до Окружного суду США Східного округу Нью-Йорка, жінка стверджує, що пані Мінаж через посередника запропонувала їй 500 000 доларів в обмін на відмову від звинувачень проти Петті.

У позові стверджується, що незабаром після арешту Петті в 2020 році посередник дав реперші номер жінки. Пані Мінаж нібито подзвонила їй і запропонувала перевезти її та її сім’ю в Лос-Анджелес, якщо вона зможе «допомогти» їй.

Пропозицію було відхилено, йдеться в позові.

Жінка також стверджує, що відхилила пропозицію Мінаж про те, щоб її публіцист підготував заяву, в якій жінка відмовляється від звинувачень.

Жінка також стверджує, що протягом декількох днів після відхилення пропозицій вона і її сім’я «постраждали від дзвінків і небажаних відвідувань».

Жінка сказала, що не могла працювати з травня 2020 року «через важку депресію, параною, постійні переїзди, переслідування і погрози» з боку зоряної пари і їх соратників.

У позові, який вимагає невизначеного відшкодування, говориться, що жінка ховається, побоюючись відплати.

Як повідомляють американські ЗМІ, юридична команда музиканта поки не відповіла на звинувачення.

Мінаж і Петті почали зустрічатися в 2018 році, а через рік оголосили, що одружилися. У пари є 11-місячний син.