FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

16
Лютий
2023

Зеленський зустрівся у Києві з лідером Лейбористської партії Великої Британії

(додано після 2-го абз)

Київ. 16 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський зустрівся у четвер у Києві з лідером Лейбористської партії Великої Британії Кіром Стармером.

“Один із наших пріоритетів сьогодні – подальше посилення підтримки України з боку наших партнерів і союзників, серед яких одне з ключових місць посідає Велика Британія. Тому візит лідера Лейбористської партії та Офіційної опозиції Великої Британії Кіра Стармера є дуже важливим”, – написав він у телеграм-каналі.

Як повідомляє The Guardian, візит Стармера не анонсувався, “Стармер вирушив до Києва, щоб зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським і наголосити на прихильності лейбористів підтримувати дії з надання військової допомоги країні у відбитті російської агресії”.

За словами Стармера, навіть у разі зміни панівної партії та уряду Британії країна продовжить надавати допомогу Києву. “Лейбористська партія підтримує і підтримуватиме оборону, навчання та технологічну підтримку, яку надає нинішній уряд Великої Британії”, – сказав він.

The Guardian повідомляє, що Стармер відвідав передмістя Києва – Бучу та Ірпінь.

Джерела: https://t.me/V_Zelenskiy_official

https://www.theguardian.com/politics/2023/feb/16/keir-starmer-visits-kyiv-labour-backing-ukraine