FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

Зеленський закликав міжнародний бізнес до прямої підтримки України

Київ. 4 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський закликав міжнародний бізнес до надання прямої допомоги Україні через інструмент військових облігацій чи на рахунки в Нацбанку.

"Багато з компаній – членів вашої ради зробили внески до ЮНІСЕФу, Червоного Хреста та інших міжнародних організацій", – сказав він, виступаючи у вівторок увечері на Wall Street Journal CEO Council Summit.

"Я за це вдячний, але, на жаль, більша частина цих коштів не дійшли до українських громадян та нашої держави. Потрібна пряма допомога через інструмент військових облігацій або на рахунок у нашому Центробанку, через який ми допомагаємо нашим громадянам", – сказав він, додавши: "Допомагаючи нам, ви допомагаєте собі, тому що ця допомога – заради стабільності та свободи".

Зеленський також закликав бізнес до відкриття представництв, підрозділів, виробництв, компаній, офісів, філій в Україні. "У нашій країні ви отримаєте доступ не лише до нашого ринку, а й до ринку Євросоюзу", – заявив глава держави. Він нагадав, що Україна вже отримала рішення ЄС, що всі мита для українського експорту в ЄС буде прибрано.

Джерело – https://t.me/V_Zelenskiy_official/1489