FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

08
Лютий
2023

Зеленський та Сунак відвідали табір Лулворт для зустрічі з українськими військовими

(додано після 5-го абз., оновлено заголовок)

Київ. 8 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак прибули на базу британської армії до табору Лулворт (місто Дорсет) для зустрічі з українськими військовими, повідомляє Sky News.

“Візит президента України Володимира Зеленського до Великої Британії триває. Він і прем’єр-міністр Ріші Сунак прибули до табору Лулворт у Дорсеті. Тут вони зустрінуться з українськими солдатами, яких тренує британська армія”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що президент України та прем’єр-міністр Великої Британії прибули на базу гелікоптером, після чого їм презентували симулятор танка Challenger 2, який використовувався з навчальною метою.

Зеленський подякував Сунаку за підтримку, потім вручив медалі деяким українським військовослужбовцям.

“Для нас велика честь, що всі ви тут, і ваша мужність надихає нас, і мужність ваших родин надихає нас. Ми будемо з вами до кінця, і ви переможете”, – сказав, у свою чергу, прем’єр-міністр Сполученого Королівства.

Як повідомляється на сайті Офісу президента, президенту України продемонстрували практичні елементи тренувального курсу, після чого він поспілкувався з військовими та командуванням бази, а також вручив українським військовослужбовцям державні нагороди. Зокрема, орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, “За мужність” ІІІ ступеня та медалями “За військову службу Україні” були відзначені танкісти, десантники та механіки ЗСУ.

“Я побачив, що хлопці готові навчатися швидко. Наші військовослужбовці проявляють старанність і поспішають якнайшвидше опанувати нові навички, щоб повернутися додому й використати все, чого навчилися, для звільнення нашої території. Бачу, що тут є все необхідне для цього, зокрема й потужні танки. Саме такі, як нам потрібні. І ми робимо все, щоб вони так само швидко з’явилися на полі бою”, – зазначив Зеленський.

Джерело: https://news.sky.com/story/politics-news-latest-sunaks-re-jigged-government-faces-first-public-test-at-pmqs-12593360?postid=5394775#liveblog-body