FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Вересень
2022

Зеленський: Рішення про мобілізацію в Росії – визнання того, що російська армія посипалася

(додано текст після 4-го абзацу)

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російське рішення про мобілізацію – це відверте визнання того, що їхня кадрова армія, яку десятиліттями готували до захоплення чужого, не витримала і посипалася, заявив у відеозверненні у четвер увечері президент України Володимир Зеленський.

"І тепер через мобілізацію війна Росії проти України для більшості громадян РФ – це не щось на ТБ або в інтернеті, а те, що увійшло до кожного російського дому", – сказав він.

За словами президента, "саме на факт української сили реагує керівництво Росії, яке змінює тактику і намагається залучити у війну ще більше російських громадян та ресурсів".

"Поясню росіянам російською, що відбувається. 55 тисяч російських солдатів загинули на цій війні за півроку. Десятки тисяч поранені, скалічені. Хочете більше? Ні? Тоді протестуйте. Боріться. Тікайте. Або здавайтеся в український полон. Це – варіанти для вас, щоб вижити", – сказав також Зеленський.

Він також зазначив, що фарс із підготовкою псевдореферендумів на окупованій території демонструє, що відбувалося і у 2014 році в Криму та на Донбасі. "І я вдячний усім у світі, хто нас підтримав. Хто правильно засудив чергову російську брехню. Вдячний президенту Байдену та всім американським друзям. Президенту Макрону, канцлеру Шольцу, президенту Фінляндії та всім нашим польським братам, державам Балтії, пану Боррелю, пані Урсулі фон дер Ляєн, Шарлю Мішелю, ОБСЄ та всім європейцям від Ісландії до Румунії, яких Росії більше ніколи не обдурити. Дякую, Велика Британіє, за підтримку! Туреччина! Канада, дякую! Дякую і всім, хто наразі непублічно підтверджує підтримку України", – сказав президент.