FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Квітень
2023

Зеленський провів виїзне засідання Ставки в Чернігові, серед ключових питань – безпека на передовій, у північних регіонах і на кордоні

Київ. 4 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський провів у понеділок під час робочого візиту до Чернігова засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, ключовим питанням стала безпека на передовій, у північних регіонах і на кордоні держави.

“Нове виїзне засідання Ставки. Перше було в Дніпрі, тепер – у Чернігові. Ключові питання безпеки – на передовій, у північних регіонах і на кордоні”, – заявив він у відеозверненні.

Участь у засіданні взяли керівники Головного управління розвідки та Державної прикордонної служби, представники Міністерства оборони, а також вище військове керівництво країни.

“Доповіли командувачі напрямків – цього разу генерали Сирський і Тарнавський доповідали захищеним зв’язком, а не особисто, з найгарячіших ділянок фронту. Ситуація в Бахмуті, Авдіївці, Мар’їнці та всій Донецькій області. Білогорівка і вся Луганщина”, – розповів Зеленський.

“Повноцінне засідання. Повноцінна координація. Повноцінна підготовка наших активних дій заради звільнення українських земель”, – додав він.

Джерело: https://t.me/V_Zelenskiy_official/5739