FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Листопад
2021

Зеленський про "червоні лінії" для бізнесу: не повинні впливати на вибори та фінансувати страйки

Київ. 26 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський, говорячи про "червоні лінії" для представників бізнесу, вважає, що вони не повинні впливати на голоси людей, брати участь у виборах і фінансувати страйки.

"Не потрібно на думки людей впливати через те, що в тебе щось є. Наприклад, у тебе є контроль над великою кількістю людей через наявність великої кількості підприємств. Ти не можеш їм говорити голосувати за ту чи іншу людину й давати за це заробітну плату або затримувати її. Інша історія: ти як бізнесмен не повинен брати участь, у принципі, у виборах … Далі, ти не маєш права фінансувати страйки. Ти не маєш права "підбивати" населення, роздавати гроші. Країні важко", – заявив Зеленський під час прес-марафону в п’ятницю, відповідаючи на запитання, які "червоні лінії" не повинні перетинати представники бізнесу.

За словами Зеленського, представники бізнесу також не мають права підкуповувати депутатів.

"Ну як можна купувати людей? Це ж рабство", – сказав він.

Він також додав, що люди повинні бачити "реальність", ким є той чи інший бізнесмен.

"Якщо немає впливу – супер. У нас є такі багаті люди. Ну, давай робочі місця, розвивай. Держава дуже зацікавлена, тому що сьогодні знайти інвестиції в державу міжнародні дуже важко, а внутрішні інвестиції є. Потрібно реінвестувати", – додав президент.