FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

02
Серпень
2021

Зеленський презентував заходи до 30-го Дня Незалежності України: військовий парад, концерт, святкове шоу

Вперше за 30 років незалежності України заплановані заходи за участю представників усіх сил сектору безпеки і оборони України, а також країн-партнерів.
Президент України Володимир Зеленський презентував заходи до 30-го Дня Незалежності України.
Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив під час всеукраїнського форуму “Україна-30. Імідж України “.
За словами глави держави, 30-та річниця незалежності України є можливістю зрозуміти «чому ми навчилися за роки незалежності і чого повинні навчитися, щоб ніколи її не втратити».
“Саме цьому присвячено святкування 30-річчя незалежності України: 10 основних заходів, 10 ключових досягнень, 10 важливих висновків, а разом – 30 років незалежності і одна мрія на наступні роки “, – заявив Зеленський.
Президент зазначив, що боротьба за незалежність тривала не один день, тому і не один день ми будемо відзначати перемогу в цій боротьбі.
Урочисті заходи до Дня незалежності, які відбудуться 22 серпня.
«22 серпня ми вшануємо тих, завдяки кому наша державність збереглася в 2014 році – це учасники бойових дій на Донбасі, це наші ветерани, добровольці, медики, волонтери – всі, хто захищав країну, ризикуючи своїм життям», – зазначив Зеленський.
Урочисті заходи, які відбудуться 23 серпня
За словами глави держави, 23 серпня, в День Державного прапора України, в географічному центрі нашої країни в Черкаській області буде зведено монумент єдності України і одночасно у всіх областях на центральних площах міст державний прапор буде підніматися «з вірою, що незабаром він з’явиться на всіх її суверенних територіях».
Також він зазначив, що цього дня в Києві відбудеться установчий саміт «Кримська платформа», який об’єднає всі наявні національні та міжнародні зусилля з деокупації українського півострова. Цього ж дня відбудеться саміт перших леді і джентльменів.
Крім того, 23 серпня заплановано святковий концерт для лідерів держав у Національній опері України за участю легенд опери та балету.
Урочисті заходи до Дня незалежності, які відбудуться 24 серпня
Зеленський також розповів про унікальний військовий парад, який запланований на 24 серпня.
“У 1991 році ми всією країною обрали незалежність, а через 23 роки всією країною зрозуміли, що для того, щоб бути вільними, недостатньо її проголосити – потрібно бути готовими захищати свою незалежність. Нашу готовність покаже великий парад 24 серпня. Вперше за 30 років незалежності України заплановані заходи за участю представників і техніки всіх сил сектору безпеки і оборони України та країн-партнерів. На Хрещатику, на Дніпрі, в Одесі, в Чорному морі буде наша гордість – ті, хто готовий захистити Україну на суші, на воді і в повітрі “, – підкреслив він.
Цього ж дня відбудеться концерт італійського співака Андреа Бочеллі. “Кошти, які будуть зібрані на цьому концерті, ми направимо на мрію українського генія: в центр сучасного мистецтва – музей Івана Марчука “, – зазначив президент.
Увечері 24 серпня на НСК “Олімпійський” розпочнеться святкове шоу “Незалежність у нашій ДНК.
День незалежності країни “, в якому візьмуть участь естрадні зірки, артисти опери та балету, а також симфонічний оркестр.