FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

Зеленський обговорив із главами МЗС країн Балтії підтримку України під час російської агресії

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський обговорив під час зустрічі в Києві з міністрами закордонних справ Естонії, Латвії та Литви підтримку України під час російської агресії.

"Ви наші найближчі та найнадійніші друзі, тому що ви першими підтримали Україну із самого початку цієї війни, із самого початку загрози з боку Російської Федерації. Підтримали нас і зброєю, і вашими діями щодо дипломатії. Ваші люди, населення нас підтримали в усіх аспектах та в усіх напрямах", – цитує Зеленського його пресслужба.

Глава держави також подякував представникам країн, зазначивши, що Естонія, Латвія і Литва є найкращими адвокатами України в Європейському Союзі та в усьому світі.

Зі свого боку глави МЗС країн Балтії, Ева-Марія Лійметс (Естонія), Едгарс Рінкевічс (Латвія), Габріелюс Ландсбергіс (Литва) відзначили підтримку євроінтеграційних прагнень України та запропонували надати допомогу в післявоєнному відновленні об’єктів соціальної інфраструктури.

Окрему увагу під час зустрічі було приділено важливості посилення санкційного тиску з боку ЄС і всієї міжнародної спільноти на Російську Федерацію.

"Украй важливо не лише посилювати санкційний тиск, а і зберігати цілісність санкцій. Вони мають бути дуже ефективними. Не давати агресорові можливості їх уникати та продовжувати фінансувати злочинну війну проти України", – наголосив Зеленський.