FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

Зеленський і Дуда обговорили оборону України, санкції проти РФ

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський та президент Польщі Анджей Дуда провели телефонну розмову, під час якої обговорили оборонну допомогу Україні та подальший санкційний тиск проти РФ, повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Володимир Зеленський поінформував президента Польщі про перебіг опору агресору на фронті, про трагічну ситуацію в Маріуполі. Співрозмовники обговорили подальшу оборонну допомогу Україні. Глава Української держави особливо відзначив вагомий внесок Польщі в цьому напрямі. Окрему увагу лідери приділили подальшому санкційному тиску на Росію, що має посилюватися й розширюватися", – йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті Офісу президента у вівторок.

Зеленський під час розмови зазначив, що "Росія вже розпочала енергетичну війну проти Польщі та всієї Європи. Держави ЄС мають позбавитися енергетичної залежності від РФ".

Окрім цього, президент України "поінформував польського колегу про початок роботи з повоєнної відбудови України".

Зеленський подякував президенту Польщі "за ініціативу провести спільно з урядом Швеції та керівництвом Єврокомісії Міжнародну донорську конференцію високого рівня для України, у якій візьме особисту участь прем’єр-міністр Денис Шмигаль".

Глава держави також запросив президента Польщі виступити у Верховній Раді України.

Джерело: https://president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-proviv-telefonnu-rozmovu-z-andzheyem-dud-74749?