FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

02
Травень
2022

Зеленський: Чи залишиться посол Ізраїлю в Москві після заяви Лаврова?

Київ. 2 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський у своєму традиційному відеозверненні у понеділок поставив запитання: "Чи залишиться посол Ізраїлю в Москві?" після заяви міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова.

"Вчора міністр закордонних справ РФ відкрито і не соромлячись сказав, що найбільші антисеміти – нібито серед самих євреїв. І що нібито Гітлер мав єврейську кров. Як взагалі можна було таке сказати напередодні річниці перемоги над нацизмом? Ці слова означають, що найвищий дипломат Росії перекладає на єврейський народ провину за злочини нацистів. Немає слів…", – сказав Зеленський.

"Звичайно, сьогодні з приводу цих слів великий скандал в Ізраїлі. Але ніхто не чує заперечень або виправдань з Москви. Там мовчать. А значить, погоджуються із тим, що сказав їхній міністр закордонних справ", – вважає він.

"Питання: чи залишиться посол Ізраїлю в Москві? Знаючи таку їхню нову позицію. Чи залишаться відносини з Росією як зазвичай? Бо все це невипадково", – сказав президент.