FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

Зеленський 8 травня візьме участь у віртуальній зустрічі лідерів G7 напередодні підписання Байденом Закону про ленд-ліз – Білий дім

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський у неділю, 8 травня, візьме участь у віртуальній зустрічі лідерів G7, де обговорять військове вторгнення Росії до України. Дату проведення зустрічі обрано спеціально, а 9 травня президент США Джозеф Байден підпише Закон про ленд-ліз, повідомили в адміністрації США.

"У неділю вранці президент (Байден – ІФ У) візьме участь у віртуальній зустрічі лідерів G7 під головуванням канцлера Німеччини Шольца. До лідерів приєднається президент України Зеленський. Вони обговорять останні події у війні Росії проти України, глобальні наслідки війни Путіна, продемонструють підтримку України та майбутнього України, а також продемонструють збереження єдності Великої сімки та нашу колективну відповідь, зокрема нарощування наших безпрецедентних санкцій, щоб накласти серйозні витрати на війну Путіна", – повідомила прессекретар Білого дому Джен Псакі на брифінгу у п’ятницю.

Вона зазначила, що Байден у понеділок, 9 травня, підпише Закон про ленд-ліз – ленд-ліз від 2022 року.

"Що ж, я думаю, не слід забувати про… значення того, коли графік часу – … коли відбудеться ця зустріч Великої сімки, тобто за день до Дня Перемоги в Росії, яку, безумовно, спроєктував президент Путін. Бажання відзначити цей день як день перемоги над Україною. Звичайно, це не так. Хоча він очікував, що пройде маршем вулицями Києва, цього явно не станеться", – повідомила Псакі.

"Але, безумовно, ця зустріч і розмова в неділю – це можливість не тільки показати, наскільки єдиний Захід у протистоянні агресії та вторгненню президента Путіна, а й показати, що єдність потребує роботи; вимагає зусиль; вимагає крові, поту та іноді сліз. І президент (Байден – ІФ У) сповнений рішучості продовжувати працювати над тим, щоб люди були єдині – щоб ці лідери були єдині у своєму русі вперед", – додала прессекретар Білого дому.

Джерело: https://www.whitehouse.gov/briefing-room/press-briefings/2022/05/06/press-gaggle-by-press-secretary-jen-psaki%ef%bf%bc/?fbclid=IwAR1hKrzgeRRmTbisSXy20Qb