FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

Захворюваність та смертність від COVID-19 у світі продовжують знижуватися – ВООЗ

Брюссель. 4 травня. ІНТЕРФАКС – Захворюваність на COVID-19 у світі за минулий тиждень знизилася на 17%, а смертність внаслідок зараження ним – на 3%, йдеться в щотижневому епідеміологічному бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Однак при цьому в період із 25 квітня до 1 травня захворюваність на коронавірус збільшилася в регіоні Африки – на 31%, і Америки – на 13%. У решті регіонів спостерігалося падіння кількості випадків зараження.

Загалом за тиждень у всьому світі виявили понад 3,8 млн випадків захворювання на COVID-19.

Кількість смертей від коронавірусу збільшилася в регіоні Південно-Східної Азії на 69%, переважно через пізнє надходження даних щодо Індії. У решті регіонів спостерігалося падіння смертності.

Загалом за тиждень зафіксували понад 15 тис. викликаних COVID-19 летальних випадків у всьому світі.

У документі наголошується, що до цих тенденцій варто ставитися з обережністю, тому що у декількох країнах змінюється стратегія тестування на наявність вірусу, через що проводиться менше тестів та виявляється менше випадків зараження.

За весь період пандемії у світі виявили понад 500 млн випадків зараження коронавірусом та понад 6 млн смертей від наслідків захворювання.