FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

29
Березень
2023

Затримано жителя Куп'янська, який під час окупації під виглядом "поліцейського" проводив обшуки й затримання місцевих жителів – прокуратура

Харків. 29 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Слідчі УСБУ в Харківській області під процесуальним керівництвом облпрокуратури повідомили 50-річному жителю Куп’янська про підозру в добровільному зайнятті посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

“У червні минулого року він (підозрюваний – ІФ-У) добровільно працевлаштувався на посаду поліцейського взводу патрульної служби так званого УВС ВЦА Харківської області. Псевдополіцейський брав участь у незаконних обшуках за місцем проживання жителів Куп’янська та проводив “затримання”, – повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

Крім того, за даними слідства, підозрюваний здійснював перевірки громадських об’єктів на “антитерористичну захищеність” і складав відповідні акти перевірок.

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 12 до 15 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без неї.