FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

24
Січень
2023

Заступник міністра економіки Соболев відповідатиме за приватизацію, управління публічними активами, корпоративне управління

Київ. 24 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів на засіданні у вівторок призначив директора ДП "Прозорро.Продажі" Олексія Соболева заступником міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації.

"…вітати не треба. По-перше, бо поки ні з чим – сподіваюся, коли будуть результати, то буде з чим вітати. По-друге, тому що це об’єктивно важка робота, яка може швидко закінчитися скандалом через не залежні від тебе причини", – написав Соболев на своїй сторінці у фейсбуці у вівторок.

За його словами, він відповідатиме за приватизацію, управління публічними активами, "Прозорро.Продажі", підтримку МСБ, корпоративне управління та різні проєкти.

"Про детальні плани напишу за кілька тижнів", – додав Соболев.

До призначення на посаду заступника міністра Соболев був директором ДП "Прозорро.Продажі", а у 2015-2016 роках – радником міністра інфраструктури, координуючи проєкти щодо підвищення прозорості діяльності, відкритих даних і покращення корпоративного управління державними підприємствами. Також раніше працював керуючим активами у Dragon Asset Management.