FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Листопад
2021

Загроза з боку РФ є постійно, починаючи з 2014 року – заступник глави Міноборони Маляр

Київ. 23 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Загроза Українській державі з боку Російської Федерації є постійно, починаючи з 2014 року, і головне завдання Збройних сил України полягає в тому, щоб завжди бути готовими до відбиття збройної агресії, вважає заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

"Росія постійно хоче завоювати Україну, зробити з нас сателіт, повернути нас у поле свого абсолютного впливу. Ця загроза зберігається постійно, вона різної міри інтенсивності. Так само, як рух російських військ довкола наших кордонів. Інтенсивність різна: то накопичення, то рух від кордону, зменшення, збільшення кількості військ. Тому ми повинні розуміти, що ми мусимо завжди бути у бойовій готовності, щоб давати цю відсіч", – наводить слова Маляр, сказані нею одному з телеканалів, прес-служба Міноборони у вівторок.

За словами заступника глави Міноборони, інформацію, якою оперує відомство, надає Головне управління розвідки Міноборони.

Крім того, Маляр заявила, що озвучені днями керівником військової розвідки бригадним генералом Кирилом Будановим відомості щодо дестабілізаційних дій РФ на кордонах з Україною в грудні цього та січні наступного року вже були оприлюднені раніше, а також підтверджені західними партнерами.

Як повідомлялося, голова ГУР Міноборони України Кирило Буданов раніше заявив, що РФ зосередила понад 92 тис. військовослужбовців поблизу кордонів України і готується до нападу наприкінці січня або на початку лютого 2022 року, водночас оцінки термінів цієї атаки у розвідок США та України майже збігаються.

"Наші оцінки майже такі самі, як у наших американських колег", – сказав Буданов в інтерв’ю виданню Military Times.

За його словами, така атака, ймовірно, включатиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки, після яких відбудуться повітряно-десантні атаки на сході країни, десантні атаки в Одесі та Маріуполі Донецької області та менше вторгнення через сусідню Білорусь.