FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Березень
2023

За добу ЗС України відбили понад 60 атак противника на чотирьох напрямках – Генштаб

Київ. 30 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За добу українські військові відбили понад 60 атак супротивника на лиманському, бахмутському, авдіївському та мар’їнському напрямках, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у зведенні, опублікованому в четвер уранці.

Відомо, що в деяких населених пунктах тимчасово захопленого Криму російські окупанти продовжують чинити тиск на громадян України, і також порушують права людини. Так, у Красноперекопську, “працівники фсб проводять активні контррозвідувальні заходи із супроводженням принизливих процедур фільтрації, здійснюючи роздягання, допити з побиттям цивільного населення, тощо”.

Минулої доби українська авіація завдала 5 ударів по районах зосередження окупантів, а підрозділи ППО Повітряних Сил ЗСУ знищили російський бомбардувальник Су-24М.

Українські ракетники та артилеристи вразили три райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки окупантів, станцію радіоелектронної боротьби, склад боєприпасів та 2 склади паливно-мастильних матеріалів противника.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02bTfm2YmKFmHKFf2hCqPNGiU3nbr7HHSciXV2dE2nDovT1HcJTN7bWyiDF9NvS2cFl