FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

За добу харківські рятувальники загасили 13 пожеж, спричинених обстрілами, піротехніки ліквідували 95 ворожих боєприпасів

Харків. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Минулої доби рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 37 оперативних виїздів, 29 з яких на ліквідацію пожеж, зокрема, 13 пожеж, спричинених обстрілами.

"Підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 13 виїздів на гасіння пожеж, викликаних ворожими обстрілами. Так, рятувальники виїжджали на гасіння пожеж багатоповерхових і приватних будинків, господарських будівель, гаражів тощо. Пожежі сталися у Київському (6), Московському та Шевченківському (1) районах Харкова, а також Харківському (1) та Богодухівському (1) районах області", – повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

Найбільша з пожеж, викликаних обстрілами, розпочалася об 11:50 у гаражному кооперативі на Салтівці (Московський район Харкова), де горіли 27 гаражів та 3 автомобілі на площі понад 800 кв.м. Силами 7 оперативних підрозділів ДСНС вогонь загасили о 13:50.

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби ліквідували 95 ворожих боєприпасів, що не розірвалися.