FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

За добу харківські рятувальники загасили 11 пожеж, які виникли через обстріли

Харків. 4 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Минулої доби рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 26 оперативних виїздів, 21 з яких на ліквідацію пожеж, зокрема 11 пожеж, спричинених обстрілами.

"Підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 11 виїздів на гасіння пожеж, викликаних ворожими обстрілами. Так, рятувальники виїжджали на гасіння пожеж багатоповерхових і приватних будинків, господарських будівель, гаражів, об’єктів торгівлі тощо. Пожежі сталися у Київському (2) та Шевченківському (2) районах Харкова, а також Харківському (1), Богодухівському (3) та Ізюмському (3) районах області", – повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Харківській області.

Найбільша з пожеж через обстріл розпочалася о 15:30 у Харківському районі області. Під м.Дергачі горіло звалище на площі близько 2 га. Силами трьох пожежно-рятувальних відділень вогонь вдалося локалізувати о 17.20. Остаточно пожежу було ліквідовано о 17:55.

Також протягом доби проводилися аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів у зруйнованих об’єктах Московського та Індустріального районів міста Харкова, а також Чугуївському районі області.

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби 55 разів залучалися для знешкодження ворожих боєприпасів, що не розірвалися.