FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

20
Серпень
2021

За часів Джобса Apple стала роздумувати над недорогим iPhone nano

У документах, пов’язаних з судовим процесом Epic Games проти Apple, виявили електронного листа Стіва Джобса (Steve Jobs), в якому згадані плани по розробці щодо доступного iPhone nano.

Документ датований жовтнем 2010 року, в ньому наведено порядок денний зустрічі співробітників Apple, присвяченій стратегії компанії. Про самий пристрій йдеться не так багато. Одним з пунктів порядку значиться «план iPhone nano», нижче йдуть два пов’язаних підпункти: «цільовий показник витрат», а також йдеться про Джоні, який повинен «показати модель (і/або візуалізацію)». Ймовірно, мається на увазі Джоні Айв (Jony Ive), на той момент він займав пост головного директора по дизайну Apple.

Крім того, значиться позиція «Стратегія на 2011 рік», в одному з підпунктів йдеться про «створення недорогої моделі iPhone на базі iPod touch для заміни 3GS», проте незрозуміло, що мається на увазі. Можливо, мався на увазі iPhone nano, але це міг бути і зовсім інший пристрій.

На сьогоднішній день Apple вже не використовує слово nano в найменуванні власних продуктів, залишивши тільки марку «mini» для позначення додаткових версій основних товарів, тільки в зменшеному виконанні. Однак на той момент даний індекс активно використовувався. Останнім таким продуктом став плеєр iPod nano сьомого покоління, він вийшов на ринок в 2012 році і був знятий з виробництва в 2017 році.