FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

08
Травень
2021

За безлімітне сховище в Google Фото доведеться платити з 1 червня

Компанія Google більше не буде надавати необмежене місце для зберігання зображень у високій якості в своєму сервісі Google Фото. Про це було оголошено ще в листопаді минулого року, а вступити в силу зміни повинні з 1 червня 2021 року.
Після вступу в силу нових правил обсяг безкоштовно наданого сховища для фотознімків і відео буде обмежений 15 Гбайт. Щоб розширити сховище, доведеться оформляти підписку Google One і вибирати один із запропонованих варіантів в залежності від власних потреб. Варто відзначити, що загальний обсяг фото і відео, які були завантажені в Google Фото до 1 червня, не буде враховуватися новими обмеженнями. Це означає, що у користувачів ще є час для безкоштовного завантаження всіх пам’ятних знімків і роликів у сховище Google.
Багатьом може здатися, що 15 Гбайт для зберігання фото і відео занадто мало. Однак Google стверджує, що 80% користувачів сервісу досягнуть ліміту тільки через три роки після введення обмеження. Крім того, нові правила не торкнуться власників фірмових смартфонів Google, починаючи з Pixel 2 і більш пізніх моделей. Власником смартфонів Pixel першого покоління доведеться оформляти підписку для розширення обсягу сховища.
Варто відзначити, що Google надає користувачам зручний інструмент, який дозволяє оцінити, на який період часу вистачить місця в сховищі. Він виявиться корисним, якщо користувач сумнівається, потрібно чи ні оформляти підписку Google One.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *