FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

З початку російського вторгнення в Україні затримано понад 750 диверсантів – голова Нацполіції

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За час війни поліція відкрила понад 10 тисяч кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів РФ, виявлено понад 750 диверсантів, повідомив голова Національної поліції Ігор Клименко.

"За 10 тижнів війни Росії проти України слідчі Нацполіції розпочали понад 10 тисяч кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів, скоєних російськими окупантами на території нашої держави", – написав Клименко на своїй сторінці у фейсбуці у четвер.

За його словами, загалом за час повномасштабного вторгнення Росії Нацполіція отримала та опрацювала майже 1 млн 900 тисяч повідомлень громадян. "Кількість заяв про кримінальні правопорушення зменшилася у півтора рази порівняно з аналогічним періодом минулого року", – зазначив він.

Клименко наголосив, що у фокусі уваги правоохоронців перебувають майнові злочини, скоєні в умовах воєнного стану.

"Наразі таких зафіксовано понад 6500, з них більше 5900 – крадіжки. Майже 1700 осіб, причетних до крадіжок, розбоїв та грабежів, мають статус підозрюваних", – повідомив голова Нацполіції.

Він також наголосив, що правоохоронці продовжують роботу з виявлення ворожих агентів та посібників окупантів.

"Завдяки пильності та якісній оперативній роботі Національна поліція України затримала понад 750 ймовірних диверсантів. Також слідчі поліції розпочали понад 480 кримінальних проваджень за колабораційну діяльність, більше ніж 70 осіб вже отримали повідомлення про підозру за співпрацю з ворогом", – поінформував голова Нацполіції.

Джерело: https://www.facebook.com/iklymenko.fb/posts/432627555532222