FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Листопад
2021

З грудня у Харківському метрополітені буде новий керівник – Терехов

Харків. 26 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – З 1 грудня у КП "Харківський метрополітен" буде новий генеральний директор, повідомив міський голова Ігор Терехов.

"Новий керівник метрополітену з грудня-місяця розпочне свою роботу", – сказав Терехов журналістам у четвер увечері.

Він уточнив, що розглядає кілька кандидатур на цю посаду, але не сказав які саме.

Відповідаючи на запитання, чи звільнився гендиректор метрополітену В’ячеслав Стаматін за власним бажанням, Терехов сказав: "Ми знайшли порозуміння зі Стаматіним. Він мав мужність зрозуміти, що сьогодні метрополітену потрібен новий керівник. Цей новий керівник опікуватиметься багатьма речами, спрямованими на розвиток Харківського метрополітену, на стабільну роботу Харківського метрополітену".

Міський голова також повідомив, що в метрополітен перераховано 15 млн. грн на виплату зарплат і поскаржився на скорочення пасажиропотоку через пандемію та карантинні обмеження.

"Ми буквально сьогодні 15 млн перерахували до Харківського метрополітену. Пасажиропотік справді впав… Якщо ми раніше мали пасажиропотік порядок 1 млн – 1млн 200 тис. пасажироперевезень на день, то сьогодні 450 тис. – найкращий пасажиропотік на день", – сказав Терехов.

Водночас він запевнив, що найближчими місяцями вартість проїзду в метро залишиться незмінною – 8 грн за поїздку.

Як повідомлялося, раніше працівники метрополітену неодноразово скаржилися на затримку зарплати, невиплату відпускних та матеріальної допомоги.

В’ячеслав Стаматін був незмінним керівником метрополітену із серпня 2014 року.