FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

19
Серпень
2022

Європейський Молодіжний Парламент запросив росіянку головним тренером заходу. Як на це відреагували українці і не тільки. (оновлено)

Що викликало резонанс?

 

Європейський молодіжний парламент – позиціонується як нейтральна неприбуткова організація, яка заохочує європейську молодь до активної участі у громадському та культурному житті. Нещодавно, організацією  було опубліковано допис в інстаграмі.

 

We are excited to announce that the Training for EYP Trainers (T4ET) 2022, will be led by Vladislava Kachurova 🇷🇺  as the event Head Trainer!!
💡 With Vladislava onboard, we are looking to expand our teams and we are excited to open the calls for Trainers and Trainees to join us in Turkey in late November!
🔎 You can find more information about the network's longest-running capacity-building event, the call for trainers (deadline: August, 28th), as well as the call for trainees (deadline: August, 31st) in our bio.

 

(Переклад: Ми раді повідомити, що тренінг для тренерів ЄМП (T4ET) 2022 вестиме Владислава Качурова  як головний тренер події!!
💡 З Владиславою на борту ми прагнемо розширити наші команди, і ми раді відкрити конкурс для тренерів і стажерів, щоб приєднатися до нас у Туреччині наприкінці листопада!
🔎 Ви можете знайти більше інформації про найтриваліший захід мережі з розбудови спроможності, конкурс для тренерів (дедлайн: 28 серпня), а також конкурс для стажерів (дедлайн: 31 серпня) у нашій біографії.)

Українські учасники не забарились з реакцією на цю заяву,  незадоволені тим, що громадянка країни-агресора буде головним тренером на заході для Європейців, у той час коли мирні українські міста страждають від російських ракет. Також висловили свою думку і представники організації з інших країн. Дуже багато людей, у коментарях, засмучені таким станом речей. 
Власник допису eyp_network (European Youth Parliament) зреагував наступним чином:

 

The EYP continues to strongly condemn Russia's invasion of Ukraine and stands in solidarity with all those affected by the war, as expressed in the network's statement, which can be found through https://eyp.org/statement-regarding-the-invastion-of-ukraine/.

Vladislava is an individual member of EYP who stands behind our values and we believe people should be seen as individuals and not judged based on their origin. We advocate activism for peace but it cannot go along with putting pressure on young individuals to speak out publicly, especially if they live in states where doing so can lead to punishment.

We are looking forward to continuing discussions about how a peaceful and democratic Europe can be created.

 

(Переклад: ЄМП продовжує рішуче засуджувати вторгнення Росії в Україну та солідарний з усіма, хто постраждав від війни, як зазначено в заяві мережі, з якою можна ознайомитися за посиланням https://eyp.org/statement-regarding-the-invastion- of-ukraine/.

Владислава є окремим членом ЄМП, який підтримує наші цінності, і ми віримо, що людей слід розглядати як особистості, а не судити за їх походженням. Ми виступаємо за активізм заради миру, але це не може поєднуватися з тиском на молодих людей, щоб вони висловлювалися публічно, особливо якщо вони живуть у штатах, де це може призвести до покарання.

Ми з нетерпінням чекаємо продовження дискусій про те, як можна створити мирну та демократичну Європу.)

 

Чому це важливо?


Європейський молодіжний парламент, нагадаємо, позиціонується як аполітична організація, водночас, цей інститут просуває європейські цінності. 

Українське суспільство намагається ізолювати росію через неспровоковане вторгнення. Також, росія порушує значну кількість правил ведення війни. Саме тому, доволі багато членів Європейського Молодіжного Парламенту Україна вкрай схвильовані запрошенням представляти євпропейські цінності, громадянина країни-агресора.