FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Листопад
2021

Євробонди "ДТЕК Енерго" на критиці Зеленського обвалилися на 11,6%, а "Метінвесту" і "ДТЕК ВДЕ" – подешевшали на 1,4% і 0,1%

Київ. 26 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Курс єврооблігацій "ДТЕК Енерго" з погашенням у 2027 році обвалився у п’ятницю на 11,6% відразу після звинувачень президента України Володимира Зеленського на адресу компанії та її власника Ріната Ахметова на прес-конференції у п’ятницю.

Згідно з інформацією в терміналі Bloomberg, падіння сягало 13,3%, проте потім було дещо відіграно.

Зниженням на 0,5% відреагували на слова президента і котирування облігацій "ДТЕК ВДЕ" з погашенням у 2024 році, проте потім вони майже повернулися на колишній рівень, не дотягнувши до нього лише 0,1%.

Курс єврооблігацій гірничо-металургійної групи "Метінвесту" з погашенням у 2029 році, мажоритарієм якої також є Ахметов, упав на 1,4%.

Як повідомлялося, Зеленський заявив про наявність у нього агентурної інформації, що з представниками Росії обговорюють участь Ріната Ахметова в державному перевороті в Україні.

Глава держави наголосив, що Ахметова "підставляють". "Я вважаю, що це підстава бізнесмена Ріната Ахметова. Я вважаю, що це операція, його втягують у війну проти держави України. Вважаю, що якщо він розпочне її, на жаль, це буде його велика помилка, тому що не можна воювати проти свого народу, проти президента, якого обрав народ України", – підсумував Зеленський.