FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

02
Березень
2023

ЄС запропонує план щодо збільшення поставок боєприпасів Києву – ЗМІ

Вашингтон. 2 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Керівники ЄС мають намір запропонувати план, де будуть представлені три можливих шляхи нарощування поставок боєприпасів Україні, повідомляє Bloomberg.

“Європейський союз має намір запропонувати план із трьох напрямів забезпечення України вкрай необхідними боєприпасами (…), однак обсяг фінансування залишається неясним”, – йдеться в повідомленні.

Згідно зі складеним у Брюсселі документом, що є в розпорядженні агентства, пропозиція передбачає негайне передання боєприпасів, зокрема 155-мм артилерійських снарядів, з наявних запасів або замовлень, що вже очікують на виконання, а також – використання для допомоги Україні спільної системи закупівель озброєння.

Крім того, в документі йдеться про необхідність нарощування ВПК Європи для задоволення поточного і майбутнього попиту у сфері озброєнь.

“Усі три напрямки мають здійснюватися одночасно і в терміновому порядку”, – йдеться в документі.

За інформацією агентства, наступного тижня пропозицію обговорять міністри оборони країн ЄС, а пізніше в березні, як сподіваються в Брюсселі, запропоновані заходи схвалять лідери країн Євросоюзу.