FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Вересень
2022

ЄС розширить санкції проти Росії в максимально короткі терміни – Боррель

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Євросоюз має намір у найкоротші терміни запровадити нові санкційні заходи проти Росії у зв’язку з війною в Україні, заявив журналістам голова європейської дипломатії Жозеп Боррель.

Він повідомив за підсумками зустрічі глав МЗС країн ЄС на полях Генасамблеї ООН, що санкції матимуть і "персональний, і секторальний" характер та будуть розроблені "максимально швидко в координації з партнерами".

До санкційного списку, за словами Борреля, планується включити представників російського керівництва, а також осіб, які беруть участь у підготовці псевдореферендумів у так званих ДНР, ЛНР, Херсонській і Запорізькій областях.

Водночас рішення про те, стосовно кого конкретно буде запроваджено обмеження, ще не ухвалено, зазначив він.

Дипломат заявив, що на зустрічі було підтверджено рішучість ЄС продовжити надавати Україні військову підтримку.

Американське видання Politico з посиланням на дипломатичні джерела повідомило, що Європейська комісія готова поділитися з країнами ЄС своїм планом санкцій уже в п’ятницю. Ці заходи включають "обмеження цін на російську нафту, запропоноване G7, включення до списку більшої кількості осіб, пов’язаних із Кремлем, і нове скорочення торгівлі з Росією предметами розкоші".