FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

Єрмак провів відеоконференцію із братом Ілона Маска

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів зустріч у форматі відеоконференції з американським підприємцем, членом ради директорів компаній Tesla та SpaceX Кімбалом Маском. У зустрічі також узяв участь віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, повідомила у вівторок пресслужба Офісу президента.

Єрмак від імені президента Володимира Зеленського та всіх українців подякував Кімбалу Маску та його брату, генеральному директору компанії SpaceX Ілону Маску, за підтримку нашої держави у важкі часи війни.

"Ми дуже цінуємо цю реальну підтримку України під час цієї жахливої війни з Росією. Ми вдячні за швидкісний інтернет завдяки (терміналам – ред.) Starlink, які ми отримали від вас. Дуже вдячні! Всі люди знають, яку велику роль ви відіграли в цій допомозі", – сказав Єрмак.

Кімбал Маск наголосив, що для нього велика честь допомагати нашій країні, адже сьогодні Україна виборює демократію проти тиранії.

"Ми з вами. Дякую, що ви так відважно боретеся", – наголосив він.

Єрмак запросив Кімбала Маска відвідати Україну у зручний для нього час. Керівник Офісу президента зазначив, що американського підприємця можуть зацікавити проєкти, розроблені талановитими українськими фахівцями з ІТ-галузі.

"Упевнений, вам дуже сподобається столиця України, а ми з вами зможемо детально поспілкуватися щодо можливих спільних проєктів", – зазначив Єрмак.