FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

21
Вересень
2022

Єнакіївський металургійний завод припиняє роботу через "мобілізацію" працівників – ГУР Міноборони України

Київ. 21 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Єнакіївський металургійний завод на Донеччині припиняє роботу через брак персоналу, який мають намір "мобілізувати", повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

"Влада "ДНР" скасувала дію раніше виданих документів про відстрочку/звільнення від мобілізації. У зв’язку з цим планується "мобілізувати" від 200 до 500 працівників Єнакіївського металургійного заводу. Через брак персоналу виробництво на заводі "тимчасово призупиняється", – зазначено в повідомленні.

Також відомо, що жителі тимчасово окупованих районів Донецької області, які перебували у складі окупаційних військ, після втечі з Харківської області отримали відпустки до 17 вересня. Проте в зазначений термін понад половина мобілізованих не прибули на місце збору до військової частини Тореза.

Окрім того, за інформацією розвідки, в окупованому Криму чоловікам заборонили виїзд без дозволу військового комісара. Для оформлення документів необхідно повідомляти мету виїзду, місцеперебування і терміни повернення до місця реєстрації.

На полігоні поблизу тимчасово окупованого Тореза окупанти облаштували тренувальний табір для засуджених із РФ, наразі триває доставка до табору "особового складу".