FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Жовтень
2021

Ярославський обговорив із Натаніелем Ротшильдом проект "Української кремнієвої долини"

Харків. 6 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент групи DCH Олександр Ярославський обговорив проект “Української кремнієвої долини”, яку планується створити на основі багатоцільового бізнес-парку “Екополіс ХТЗ” (Харків) із головою ради директорів Volex plc Натаніелем Ротшильдом.

“Я з ним півночі розмовляв із приводу цього проекту, і він висловив бажання взяти участь не тільки порадою, а й своїми знаннями, своїми зв’язками. Це буде серйозним локомотивом для цього проекту”, – сказав Ярославський, виступаючи на міжнародній конференції “Харків: розвиток та інвестиції” в середу.

Як повідомлялося, “Екополіс ХТЗ” – довгостроковий інвестиційний проект створюваний групою DCH бізнесмена Олександра Ярославського, на основі площ Харківського тракторного заводу (ХТЗ), який стане якірним резидентом. Плановий обсяг інвестицій – $1 млрд до 2033 року, планується створення щонайменше 10 тис. робочих місць. У складі бізнес-парку працюватимуть індустріальний парк, технопарк (IT- і R&D-кластери), логістичний комплекс із розподільчим центром e-commerce, агротехнологічний і торговельний кластери, медичний та освітній центри. Інвестпортфель групи DCH охоплює активи у таких галузях, як будівництво і девелопмент (“Екополіс ХТЗ”, мережа ТРЦ “Караван Megastorе” у Києві, Харкові та Дніпрі, готель Kharkiv Palace, ЖК “Воздвиженка”), фінанси (страхова компанія “ІНГО”), промисловість (ХТЗ, рудник “Суха Балка”, Дніпровський метзавод), транспорт (Міжнародний аеропорт “Харків”), спорт (регбійний клуб “Олімп”).

28 липня 2020 року “Екополіс ХТЗ” підписав меморандум про співпрацю з великою китайською інвестиційно-промисловою компанією Tus-Holdings.

8 вересня 2020 року міський голова Харкова Геннадій Кернес ініціював створення робочої групи для реалізації проекту “Українська кремнієва долина”, інвестором якого виступив бізнесмен Олександр Ярославський.