FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

11
Червень
2021

Японія та Фінляндія будуть разом розробляти технології мобільного зв’язку 6G

Промислові групи з Японії і Фінляндії займуться спільним дослідженням і розробкою технологій стільникового зв’язку шостого покоління (6G). Очікується, що це допоможе створювати нові стандарти для сегмента ринку електроніки, на якому зараз домінують китайські компанії.

В укладанні угоди братимуть участь японська група Beyond 5G Promotion Consortium і фінська Finnish group 6G Flagship. Очікується, що в розробці технологій візьме участь і фінська Nokia. Про угоду оголосять на заході Global Digital Summit 2021, спільно організованому виданням Nikkei і японським Міністерством внутрішніх справ і комунікацій.

Ініціатива слідує за японо-американської угоди про розробку технологій зв’язку наступного покоління, яка оцінюється в 4,5 мільярда доларів. Про неї було оголошено ще в квітні. Розширення міжнародного співробітництва дозволить на рівних конкурувати з КНР, яка фактично задає міжнародні стандарти зв’язку.

Beyond 5G Promotion Consortium, яка має намір організувати комерційне застосування 6G в 2030-і роки, включає Токійський університет і основні телекомунікаційні компанії Японії, включаючи Nippon Telegraph & Telephone, NTT Docomo, KDDI, SoftBank Corp. і Rakuten Mobile. Фінську групу 6G Flagship очолює Університет Оулу. З американської сторони з Японією мають намір співпрацювати Cisco і Intel.

До теперішнього часу японські розробники мають занадто мало пов’язаних з 5G патентів в порівнянні із зарубіжними компаніями. Наприклад, NTT Docomo належить 6% розробок, пов’язаних з 5G, а американській Qualcomm і китайській Huawei – по 10%. Влада Японії планує, що на частку компаній країни припадатиме як мінімум 10% патентів, пов’язаних з 6G-технологіями і 30% або більше відповідного обладнання і програмного забезпечення.

 

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *