FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Січень
2022

Як безкоштовно отримувати посилання в топових західних ЗМІ за допомогою data-driven контенту

Найпоширеніша помилка — вважати, що змі маркетинг це дорого і немає сенсу навіть писати журналістам. Але насправді вони завжди радісно опублікують цікаву історію, яку люди з цікавістю читатимуть. Головною є необхідність запропонувати гарний інфопривід.

 Не треба боятися медіагігантів

Існує багато медіаресурсів, в яких доступна для каждого безкоштовна розкрутка хайпу.

Ми підготували декілька порад як потрапити до змі заходу:

– готуйтесь заздалегідь. У разі підготовки інфоприводу року, у Вас обов’язково має бути план щодо його подальшого поширення. Використання PR-методів та проведення інформаційних заходів може зменшити шанси на те, що матеріал помітять. Формування добрих стосунків із авторитетними представниками є ключовим кроком.

– використовуйте реальні дані. Величезна кількість контенту створюють щодня, тому необхідно заздалегідь подбати про правдоподібність представлених даних. Отримання даних не повинно коштувати купу грошей, адже існує багато безкоштовних джерел.

Також буде хорошим підкріпленням Вашої статті наявність експертної думки, яка забезпечить важливість та підвищить шанси на те, що користувачі поділяться нею.

– розповсюджуйте матеріал ефективно. За відсутності величезної кількості передплатників про свій контент необхідно якомога голосніше кричати. За наявності списку адресатів Ви можете зробити розсилку, розповісти, що у Вас сталося і запропонувати оцінити.

– спілкуйтеся з лідерами думок. Соціальні мережі – гарне місце для знайомства з лідерами думок та представниками ЗМІ. У більшості діячів є облікові записи у соціальних мережах, які вони використовують для збору інформації. Зробіть репост їх публікації, залиште коментар, виявіть свій інтерес.

– використовуйте схожий контент. Проаналізуйте вміст. Якщо Ви знайшли подібний до Вашого контенту і читачі їм діляться – це доказ того, що і Ваш контент буде цікавим.

  1. Вічна проблема: звідки брати дані?

Написання контенту – майстерність не з легких та тривала справа, але в результаті Ви отримаєте саме те, що Вам потрібно та зможете покращити свою репутацію. Збір достовірних та якісних даних є дуже важливою частиною аналізу даних або навчання. Безсумнівно одним із найскладніших є знайти пошук достовірних даних та аналіз їх великої кількості. Необхідно приймати одночасно кілька аспектів, що їх характеризують.

Для того щоб зрозуміти ступінь достовірності даних та можливість їх подальшого використання необхідно провести попередню оцінку за такими критеріями:

  • структура даних (повністю структуровані, напівструктуровані, неструктуровані тощо);
  • джерело даних (особисте, громадське, внутрішнє, зовнішнє тощо);
  • якість даних;
  • тип та місце зберігання даних;
  • відносини та взаємозв’язок між даними.

Вищезгадані критерії можуть суттєво вплинути на корисність конкретних даних для певного виду аналізу та написання контенту загалом.

Вилучення інформації з масиву даних є обробкою даних за допомогою алгоритмів, трансформацію їх у необхідний формат. Ще одним не менш важливим етапом є пошук самих даних. Найбільш логічними джерелами даних є логи веб-сайтів, інформація з сенсорів та електронні транзакції. Однак важливими можуть бути буквально будь-які дані, які компанія отримує в ході своєї бізнес-діяльності.

Важливо пам’ятати, що нові джерела даних виникають і зростають буквально щодня. Деякі з цих даних можуть бути не відразу очевидними — як корисні для конкретної мети Вашої компанії.

  1. Редакція та PR повинні працювати разом

Спочатку PR є комплексом заходів, які не тільки орієнтуються на споживача, але й задовольняють певні потреби сфери медіа. Неправильний підхід до роботи може призвести до негативних змін кількості існуючих та потенційних клієнтів.

Фахівці повторюють що найкраща стратегія у зв’язках із громадськістю об’єднує у собі всі методи та призводить до єдиного результату. Ми підготували ТОП речей, які необхідні для досягнення ефективного результату:

– PR є чимось більшим, ніж просто публікацію прес-релізів. Багато фахівців з піару дуже захоплюються і ставлять на кількість інформації, яку напише преса. Для кінцевого споживача PR є способом переконання;

– реклама завжди вимагає капіталовкладень, але це дає жодних гарантій ефективності;

– поінформованість про те, що про Вас говорять – суттєва перевага;

– PR необхідно довіряти професіоналам, адже це суттєві інвестиції у розвиток;

– використовуйте багатоканальність, розширюйте спектр, охоплюйте максимальну кількість аудиторії.

Слід зазначити, що ефективний піар неможливий без якісного контенту, який має повністю відповідати потребам споживачів.

Висновки

Безкоштовний маркетинг в змі вимагає використання унікального та цікавого для аудиторії певного ЗМІ. Авторам важливо розширювати тему, писати про те, що буде цікаво, не боятися писати про те, про що вже неодноразово писали, шукати актуальні інфоприводи.