FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

"Хостмайстер" посилив захист інфраструктури за допомогою Hideez

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Реєстр домену .UA компанія "Хостмайстер" посилила захист своєї мережевої інфраструктури за допомогою автентифікаційної системи американської компанії Hideez, яка базується на апаратних ключах доступу Yubikeys компанії Yubico (також США).

"Ми вдячні Hideez та Yubico за можливість посилити захист наших ресурсів. Адже використання пристроїв Yubikeys дозволить убезпечити нашу інфраструктуру від несанкціонованого втручання сторонніх осіб", – цитується у повідомленні на сайті компанії директор "Хостмайстер" Олег Левченко.

Мережева інфраструктура компанії "Хостмайстер" включає сервери та хмарні сервіси, розташовані у кількох містах України, країнах Європи та США. При цьому співробітники компанії повинні мати захищений та надійний доступ до ресурсів компанії із будь-якої точки світу.

За словами Левченка, співпраця між компаніями також має на увазі інтеграцію Yubico HSM для підписання доменів за технологією DNSSEC.

Як повідомлялося, раніше Держслужба спеціального зв’язку та захисту інформації заявила, що працює над розгортанням рішень американських компаній Hideez та Yubico у державних установах для забезпечення захисту від несанкціонованого доступу.

Hideez (має українське коріння) та Yubico – американські компанії-виробники пристроїв для автентифікації без пароля.

Компанія Hideez з 24 лютого надає українським організаціям безкоштовні ліцензії на користування автентифікаційним сервером Hideez та постачає безкоштовні ключі безпеки YubiKey.