FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

02
Квітень
2023

Хмельницька міськрада може розірвати з УПЦ (МП) договори користування земельними ділянками

Київ. 2 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На позачерговій сесії Хмельницької міської ради буде розглянуто питання припинення користування УПЦ МП земельними ділянками, заявив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

“Московська фсбешна агентура у вигляді УПЦ МП має бути заборонена по всій країні. Той антиукраїнський шабаш, який відбувається останніми днями в столиці і побиття військового у Хмельницькому мають стати залізобетонним аргументом для Верховної Ради, аби проголосувати законопроект про заборону: раз і назавжди заборонити це фсбешне кубло”, – написав він у телеграм-каналі в неділю після інциденту з військовим у Хмельницькому.

“На позачерговій сесії ми припинимо користування усіма земельними ділянками на території громади. Ініціюємо також рішення обласної та районної рад”, – повідомив він.

На його думку, ті, хто били “військового мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Патрульні, які склали протокол на військового мають бути звільнені”.

Раніше цього ж дня повідомлялося, що поліція відкрила кримінальне провадження за фактом побиття військового в соборі УПЦ (МП) у Хмельницькому. Побиттю передував конфлікт між священнослужителями і військовим, який було зафіксовано на відео.

Джерело: https://t.me/symchyshyn_oleksandr/5145