Недавні записи
- Україна виграла Чемпіонат світу з ММА U-18 03.10.2023
- КАЛЕНДАР СПОРТИВНИХ ПОДІЙ В ЖОВТНІ-2023 02.10.2023
- 30 компаній, що впроваджують екологічні проєкти, отримають нагороду Raif Green Leaf 21.09.2023
- Чемпіонат світу з боротьби 19.09.2023
- Чемпіонат світу з п’ятиборства 18.09.2023
Xiaomi випустила розділений саундбар із «захоплюючим звучанням»

“Сяомі” вивела на ринок вельми цікавий саундбар TV Speaker 5.1.4 з розділеним на три динаміки основним модулем.
Подробиці
Новинка має основний динамік, кути якого розділені на фронтальний і два бічні модулі, які можуть похвалитися наявністю власного вбудованого акумулятора для підключення до джерела звуку бездротовим способом.
Сумарна потужність інтегрованих у пристрій динаміків сягає 450W. Аналогічний показник 8-дюймового сабвуфера на піку становить 200W. У результаті виходить потужний і обволікаючий звук.
Xiaomi TV Speaker 5.1.4 підтримує звук Dolby Atmos, технологію eARC, передачу зображення 4K і може похвалитися наявністю USB/Optical/Coaxial/HDMI OUT/HDMI IN.
Пристрій дебютував у Китаї за ціною ¥3999, що еквівалентно €527. Інформації про доступність саундбара на інших ринках поки немає.
Джерело: https://prostomob.com/uk/149992-xiaomi-vypustyla-rozdilenyj-saundbar-iz-zahoplyuyuchym-zvuchannyam