FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Серпень
2021

Xiaomi стала найбільшим в світі постачальником смартфонів в червні

За даними Counterpoint, Xiaomi вперше в історії обігнала Samsung, ставши найбільшим виробником смартфонів у світі за обсягом продажів в червні 2021 року. Корейська компанія вже багато років займала лідируючу позицію на ринку, але Xiaomi поступово відбирала її частку.

Якщо розглядати дані за весь другий квартал 2021 року лідерство як і раніше зберегла Samsung. Проте, в червні Xiaomi відвантажила 17,1%  від загальної кількості смартфонів у світі. За нею йдуть Samsung з часткою на ринку 15,7% і Apple c 14,3 %. Згідно зі звітом, Xiaomi продемонструвала зростання на 26% в порівнянні з попереднім місяцем. Передбачається, що втрата позицій Samsung обумовлена ​​обмеженою пропозицією, викликаною дефіцитом. Counterpoint передбачає, що Samsung поверне собі лідируючу позицію, коли проблеми будуть вирішені.

Аналітики відзначають, що зростанню Xiaomi посприяв і занепад Huawei, викликаний американськими санкціями. З моменту свого дебюту в 2011 році компанія продала більше 800 мільйонів смартфонів і знайшла армію фанатів. Уже кілька років Xiaomi лідирує в Індії, а в другому кварталі стала лідером на ринку Європи.