FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

01
Лютий
2021

Xiaomi розробила систему бездротової зарядки Air Charge – вона працює на відстані до декількох метрів

Компанія Xiaomi анонсувала нову систему бездротової зарядки Air Charge. Вона може заряджати кілька пристроїв на відстані до декількох метрів. Про це повідомляється на сайті виробника.

У продукті використовується нова запатентована технологія Mi Air Charge. За допомогою п’яти вбудованих антен пристрій буде визначати положення пристрою в кімнаті. Потім Air Charge заряджає його, передаючи міліметрові хвилі через 144 вбудовані антени. Для прийому сигналу пристрої Xiaomi будуть оснащуватися двома датчиками – маяком для визначення положення в кімнаті і антеною для прийому хвиль і їх перетворення.

Xiaomi заявила, що прагне зробити технологію по-справжньому бездротовою. За словами розробників, це дозволить заряджати кожен пристрій потужністю до 5 Вт. При цьому фізичні перешкоди не знижують її ефективність. За допомогою пристрою можна буде заряджати смартфони, фітнес-браслети і розумні годинники.

Xiaomi поки не називає терміни виходу будь-яких продуктів з використанням цієї технології. У розмові з The Verge представник компанії заявив, що до кінця 2021 року таких не очікується.

Перспектива цієї технології поки не ясна, тому що компанія не анонсує конкретних продуктів. Нагадаємо, що Xiaomi не перша, хто оголосила про розробку подібної зарядки. Про створення аналогічного пристрою розповідала Energous на CES 2015. У 2018 пристрій одержав сертифікацію Федеральної комісії зі зв’язку США, але компанія все ще не випустила його.