FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Вересень
2021

Xiaomi почала блокувати смартфони в регіонах, де заборонений їх продаж, включно з Кримом

Xiaomi не присутній офіційно на ринках деяких країн або регіонів, включаючи США. Тим не менш, це не заважає імпортувати туди її пристрої. Смартфони Xiaomi здатні абсолютно нормально працювати в будь-якому регіоні світу за умови, що вони підтримують діапазони, з якими працюють місцеві оператори зв’язку. Так було до недавнього часу, але тепер ситуація змінилася і з’явилися деякі обмеження.

Хоча експортна політика Xiaomi забороняє продаж смартфонів в деяких країнах і регіонах, компанія раніше не перешкоджала активації та використанню пристроїв на їх території. Тепер політика Xiaomi змінилася. За останні місяці користувачі Reddit і Facebook кілька разів повідомляли про блокування смартфонів Xiaomi в тому чи іншому регіоні, але з минулого тижня число блокувань значно зросло.

Користувачі, які зіткнулися з обмеженнями, повідомляють, що пристрої виводять на екран повідомлення: «Політика Xiaomi не дозволяє продаж продукту на території, де ви спробували його активувати. За додатковою інформацією звертайтеся безпосередньо до продавця».

На даний момент немає повного списку країн і регіонів, в яких виникають проблеми з використанням пристроїв Xiaomi. Відомо лише, що проблеми виникають у користувачів на Кубі, в Сирії, Ірані, Північній Кореї та Судані, а також в Криму.

Цікаво, що проблема, по всій видимості, не зачіпає смартфони, на які встановлені неофіційні прошивки. Варто зазначити, що в «Умовах використання Xiaomi» чітко вказано, що покупцям забороняється експортувати смартфони в певні регіони. Однак компанія не вказує, що блокуватиме пристрої в разі порушення цього правила.

Компанія Xiaomi надала коментар з даної ситуації:

«На сьогоднішній день ми не отримали жодного звернення від користувачів на території Європи і країн СНД з приводу блокування пристроїв Xiaomi».